26 січня 2020, неділя

Жителя Кiровоградщини обiкрали у поїздi

22 сiчня до Первомайського вiддiлу полiцiї надiйшло повiдомлення зi служби 102 про те, що 36-рiчний мешканець Кiровоградської областi, який їхав у плацкартному вагонi поїзду сполученням “Запорiжжя-Львiв”, пiсля зупинки у Первомайську виявив зникнення двох своїх сумок, в яких знаходились грошi та особистi речi.

Про це повiдомляє “Всесвiт”, iнформує Златопiль.

Полiцейським вiн розповiв, що разом з ним у вагонi їхав пасажир, який весь вечiр вживав спиртнi напої разом з iншими чоловiками. Через деякий час заявник лiг спати, а прокинувшись, виявив, що зникли його особистi речi, а разом з ними i випадковий попутник. Вiд провiдника потягу потерпiлий дiзнався, що чоловiк вийшов на зупинцi в м. Первомайськ. Пiсля чого потерпiлий одразу ж звернувся до полiцiї по допомогу.

Завдяки опису зовнiшностi зловмисника, що надав заявник, спiвробiтники слiдчо-оперативної групи упродовж пiвгодини розшукали та встановили особу крадiя. Ним виявився 29-рiчний мешканець Львiвської областi, який ранiше вже притягувався до кримiнальної вiдповiдальностi за вчинення майнових злочинiв, i має непогашену судимiсть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiрoвoградщинi дiвчина “пoдарувала” шахраям грoшi

Як з’ясувалось, перебуваючи пiд впливом алкоголю, злодiй вирiшив заробити “легких” грошей. Скориставшись моментом, поки його попутник вiдпочивав, крадiй, поцупивши його речi, вийшов на найближчiй зупинцi потягу. Однак розпорядитись викраденим не встиг, так як був викритий правоохоронцями.

Полiцейськi вилучили у зловмисника все викрадене майно, яке пiсля проведення необхiдних слiдчих дiй буде повернуто власниковi.

Слiдчими Первомайського вiддiлу полiцiї проводиться розслiдування кримiнального провадження за ознаками ч. 2 ст. 185 КК України “Крадiжка”. Вiдповiдно до санкцiї вказаної статi, крадiєвi загрожує до п’яти рокiв ув’язнення.

Наразi у мiсцевiй прокуратурi вирiшується питання про повiдомлення зловмисниковi про пiдозру та обрання стосовно нього мiри запобiжного заходу. Слiдчi дiї тривають.

Жителя Кiровоградщини обiкрали у поїздi
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований