25 січня 2020, субота

Жителя Кiровоградщини побили та пограбували на залiзничнiй станцiї

Зловмисники завдали 55-рiчному жителю Кiровоградської областi понад 15 ударiв по головi та тiлу, пiсля чого забрали грошi, мобiльний телефон та iншi особистi речi. Пiсля нападу чоловiка доставили до лiкарнi з переломом основи черепу.

Про це повiдомляє прес-служба Нацполiцiї в Днiпропетровськiй областi, iнформує Златопiль.

Злочин стався 13 сiчня, близько 20:30, бiля кафе на залiзничнiй станцiї “П’ятихатки”. Як з’ясувалося, потерпiлий чекав на потяг до Марiуполя. Перед виїздом зайшов до кафе випити кави, а коли вийшов – став жертвою розбiйного нападу.

В результатi слiдчо-оперативних заходiв працiвники карного розшуку П’ятихатського ВП встановили та затримали осiб, причетних до розбою. Ними виявилися двоє мiсцевих жителiв 19 та 20 рокiв, один з яких вже був ранiше засудженим. У пiдозрюваних вилучили частину викрадених речей, якi будуть повернутi законному власнику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині встанoвлюють oбставини загибелі чoлoвіка, чиє тілo знайшли в лісoсмузі

Наразi зловмисники затриманi в порядку ст. 208 КПКУ, їм вручено повiдомлення про пiдозру у скоєннi злочину, передбаченого ч. 4 ст. 187 Кримiнального кодексу України (розбiй). Пiдозрюваним загрожує до 15 рокiв позбавлення волi з конфiскацiєю майна. Вирiшується питання про обрання їм мiри запобiжного заходу.

Жителя Кiровоградщини побили та пограбували на залiзничнiй станцiї
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований