05 червня 2020, п’ятниця

Жителя Кіровоградщини засудили за ухилення від призову

Уродженця села Синьки Ульяновського району засудили за ухилення від призову на строкову військову службу.

Матеріали справи опубліковані в Єдиному державному реєстрі судових рішень, передає кореспондент сайту Златопіль.

Призовник пройшов медичний огляд у Благовіщенській центральній районній лікарні та рішенням медичної комісії був визнаний придатним для проходження військової служби.

06.11.2018 він прибув до Благовіщенського РВК, де йому повідомили, що 07.11.2018 року його направлять до лав Збройних сил України для проходження подальшої служби. Почувши це, чоловік виявив своє небажання проходити військову службу та прибувати на збірний пункт до Благовіщенського РВК.

Відразу після цього призовнику вручили повістку щодо явки в Благовіщенський РВК, яку останній отримав та написав письмову заяву, в якій відмовився проходити строкову військову службу.

07.11.2018 призовник на збірний пункт не з’явився, при цьому не маючи поважних причин на це, чим умисно ухилився від призову на строкову військову службу.

13.11.2018 року він повторно прибув до Благовіщенського РВК, де повторно провели вручення повістки про явку в Благовіщенський РВК для відправки до лав Збройних Сил України 14.11.2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Малoвисківській OТГ завідуючу дитсадкoм мoжуть звільнити за сепаратистські вислoвлювання

Цього разу чоловік на збірний пункт знову не з’явився та не повідомив про причини своєї неявки.

13 грудня 2018 року Ульяновський районний суд визнав призовника винним та призначив йому покарання у вигляді 1 року “умовно”.

Жителя Кіровоградщини засудили за ухилення від призову
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований