13 березня 2026, п’ятниця

Жителя Кропивницького району пiдозрюють у пiдпалi автiвки сусiдки

У Кропивницькому районi правоохоронцi повiдомили про пiдозру 61-рiчному чоловiковi, який умисно пiдпалив автомобiль сусiдки.

Про це повiдомляє Вiддiл комунiкацiї полiцiї Кiровоградської областi, iнформує Златопiль.

За попереднiми даними, в одному з населених пунктiв Кiровоградської областi зловмисник облив транспортний засiб легкозаймистою речовиною та пiдпалив його. Унаслiдок пожежi автомобiль зазнав значних пошкоджень.

Правоохоронцi затримали чоловiка у порядку ст. 208 Кримiнального процесуального кодексу України.

Слiдчi повiдомили правопорушнику повiдомлено про пiдозру за ч. 2 ст. 194 Кримiнального кодексу України — умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом пiдпалу. Санкцiя статтi передбачає покарання у виглядi позбавлення волi на строк до десяти рокiв.

Наразi тривають слiдчi дiї, спрямованi на встановлення всiх обставин подiї та визначення розмiру завданих збиткiв.

Жителя Кропивницького району пiдозрюють у пiдпалi автiвки сусiдки
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований