26 лютого 2021, п’ятниця

Жителям Кiровоградщини пояснили, як отримати безоплатну правову допомогу в умовах адаптиванго карантину

Адаптивний карантин в Українi триватиме щонайменше до 31 грудня 2020 року. Зважаючи на епiдемiчну ситуацiю у вашому регiонi, обирайте безпечний спосiб отримати безоплатну правову допомогу. Звертайтесь до центрiв та бюро системи БПД (усього в Українi їх понад 500) або поспiлкуйтесь з юристом дистанцiйно (телефоном чи онлайн).

Звернутися по правову допомогою можна до найближчого мiсцевого центру чи бюро правової допомоги. Їх перелiк, адреси та графiк роботи можна дiзнатися на сайтi системи БПД у роздiлi «Всi центри»: https://bit.ly/3jpvxYO.

Мешканцi вiддалених населених пунктiв можуть отримати правову консультацiю пiд час роботи 🚐 мобiльних та дистанцiйних пунктiв. Детальнiше дiзнатися про графiк їх роботи можна у найближчому мiсцевому центрi. Також можна скористатися пошуком найближчого центру та дистанцiйних пунктiв: https://bit.ly/3jjCnPL.

Якщо вас чи вашого родича затримали за пiдозрою у кримiнальному провадженнi, зателефонуйте за номером 0 800 213 103.

Для призначення адвоката. Детальнiшу iнформацiю можна дiзнатися на сайтi у роздiлi «Мене затримали»: https://bit.ly/3jkPPCH.

Щоб отримати правову допомогу, зокрема призначенняадвоката для вiдновлення порушених прав у судi, слiд надати до мiсцевого центру вiдповiднi документи. Упродовж 10 днiв центр перевiрить документи та прийме рiшення про надання безоплатної вторинної допомоги. Детальнiше про категорiї осiб, якi мають право на такий вид допомоги, можна переглянути у роздiлi «Чи маю я право на безоплатну вторинну правову допомогу»: https://bit.ly/2IZ7NhN.

Як отримати безоплатну правову допомогу дистанцiйно?

Зателефонувати за безкоштовним номером системи БПД0 800 213 103. За цим номером надаються консультацiї та роз’яснення з правових питань, додатковi вiдомостi про надання безоплатної правової допомоги тощо. Дзвiнки зi стацiонарних та мобiльних телефонiв у межах України безкоштовнi.

Скористатися мобiльним застосунком «Безоплатна правова допомога», завантаживши його через Google Play чи App Store за посиланням https://bit.ly/3hwwgqR, або завантажити мобiльний застосунок «Твоє право», перейшовши за посиланням https://bit.ly/3iorbkE.

Постраждалi вiд домашнього насильства та свiдки можуть онлайн отримати консультацiю юристiв щодо захисту своїх прав, написавши у Телеграм-чат «Правова допомога протидiї насильству» https://t.me/Non_Violence_Bot.

Всi, кому потрiбна правова консультацiя, можуть поставити запитання у месенджер Фейсбук-сторiнки системи БПД: https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid.

Багато корисного та можна про вашi права та механiзм їх захисту можна довiдатися через такi нашi ресурси:

Жителям Кiровоградщини пояснили, як отримати безоплатну правову допомогу в умовах адаптиванго карантину
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований