22 серпня 2019, четвер

Жителям Кіровоградщини розповіли, як подарувати свято і не витратити останні заощадження

Сьогодні, 17 грудня, під час прес-конференції “Інновації, цікавинки, здобутки 2018 року та перспективи розвитку” представники Кіровоградської філії ПриватБанку розповіли, як, маючи обмежений бюджет, подарувати свято собі, рідним і близьким, інформує Златопіль.

“Ми з колегами вирішили, що у цей передноворічний час зовсім не хочеться цифр, статистики, відсотків, досягнень, а хочеться справжнього дива. Тому сьогодні все на ноті святкування, подарунків, здійснення мрій. А про те, що ми утримуємо звання найтехнологічнішого банку України – звіти не потрібні”, – сказала керівник прес-служби установи Анжела Дзинзюра.

 ПриватБанк продовжує продукувати IT-новинки, які спрощують життя. З ними можна ознайомитися у додатку Приват24. Крім того, установа підготувала до свята цілу низку спеціальних пропозицій, які дозволять пережити зимові свята і не збанкрутіти.

 Діють і абсолютно унікальні послуги для українських банків – “Оплата частинами” та “Миттєва розстрочка”. “Більше 400 магазинів Кіровоградщини активно співпрацюють з нами за програмами “Оплата частинами” та “Миттєва розстрочка”, – розповіла керівник напрямку “Еквайринг” Олена Стоян. – Ці унікальні програми дозволяють будь-якому клієнту, у якого є картка ПриватБанку, оплатити в момент покупки не всю вартість покупки, а лише її частину”. Також вона додала, що може діяти одночасно 10 угод.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яку зарoбітню плату oтримують жителі Кірoвoградщини (ІНФOГРАФІКА)

Сервіс “Оплата частинами” пропонують заклади абсолютно різного напрямку – від магазинів продуктів харчування і побутової техніки до ювелірних виробів і туристичних фірм.

Фото: Златопіль

Жителям Кіровоградщини розповіли, як подарувати свято і не витратити останні заощадження
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований