28 січня 2020, вівторок

Жителям Кiровоградщини знизили норми споживання газу

Кабмiн повторно знизив газовi норми для споживачiв без лiчильникiв, а також зобов’яже Нафтогаз встановити лiчильники.

Про це повiдомляє “Кореспондент “, iнформує Златопiль.

Набуло чинностi зниження газової норми 3,3 кубометра на людину для споживачiв без лiчильникiв. Вiдповiдну постанову Кабiнету мiнiстрiв за №63 вiд 30 сiчня 2019 року оприлюднено на сайтi уряду.

Редакцiя опублiкованої постанови не змiнилася в порiвняннi з редакцiєю розглянутого на засiданнi Кабiнету мiнiстрiв 30 сiчня проекту вiдповiдної постанови.

Також вступило в силу зниження норми споживання газу для споживачiв при вiдсутностi централiзованого гарячого водопостачання i газового водонагрiвача з 18,3 кубометрiв до 5,39 i для тих, хто використовує газову плиту i водонагрiвач з 23,6 кубометрiв до 10,49.

Кабмiн встановив, що не допускається нарахування й облiк заборгованостi на особистому рахунку побутового споживача за газ, яка виникла у зв’язку з припиненням дiї ранiше чинних постанов уряду за нормами споживання газу населенням без лiчильникiв (прийнятих у 2015-2016 роках).

Не нараховується постачальниками газу для побутових споживачiв заборгованiсть за газ у межах норм споживання газу при вiдсутностi газових лiчильникiв, затверджених постановою уряду вiд 8 червня 1996 року за №619, у редакцiї, яка дiяла до 1 жовтня 2014 року, а також штрафнi санкцiї, 3% рiчних та iнфляцiйнi витрати, нарахованi на таку заборгованiсть.

Окрiм того, Кабмiн встановив, що операторам газорозподiльних систем, на яких покладено спецзобов’язання з постачання газу населенню, необхiдно подавати Мiнфiну до 15-го числа мiсяця, що передує мiсяцю поставки, iнформацiю щодо поштової адреси об’єкта газокористування, дати i номера договору розподiлу газу, персонального коду iдентифiкацiї споживача як суб’єкта ринку газу i його точки комерцiйного облiку для її узагальнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому розгорiвся “газовий скандал” (ВIДЕО)

Кабмiн рекомендував НАК Нафтогаз спiльно з операторами газорозподiльних мереж забезпечити встановлення iндивiдуальних лiчильникiв газу за заявами побутових споживачiв.

Також уряд доручив Мiнекономiки спiльно з Нафтогазом забезпечити облiк у фiнпланi НАК витрат на встановлення iндивiдуальних лiчильникiв газу для побутових споживачiв.

Жителям Кiровоградщини знизили норми споживання газу
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований