17 лютого 2020, понеділок

Жителям Кропивницького презентували роботи претендентів на обласну премію імені Якова Паученка (ФОТО)

Сьогодні, 19 лютого, в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбулась презентація виставки творів претендентів на здобуття обласної премії ім. Якова Паученка у 2019 році.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

У виставочній залі музею були представленні декоративно-прикладні твори, документальні та друковані матеріали претендентів на здобуття премії. Ними стали Людмила Кривенко – майстер декоративно-ужиткового мистецтва, в основі якого лежать традиції текстильної мозаїки, та Тетяна Стороженко Тетяна – член Національної Спілки майстрів народного мистецтва України, керівник Арт-студії “Совушка”, що представила творчу роботу- реконструкцію “Колекція писанок Елисаветградського повіту Херсонської губернії” в техніці декоративного розпису писанок.

На презентації виставки творів був присутній голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко

“Ми впевнені, що кожного дня потрібно вдосконалюватися, тому депутатський корпус підтримує всі пропозиції, які лунають з середовища творчих людей. Комісія визначить переможців, з урахуванням думки людей, а обласна рада підвищила вагу премії у грошовому виразі, щоб митці отримали стимул для подальшої творчої роботи”, – зазначив голова обласної ради.

Нагадаймо, що обласна премія у галузі архітектури, геральдики та вексиології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка заснована Кіровоградської обласною радою у 2002 році.
Премія встановлюється у трьох номінаціях: “архітектура”, “геральдика та вексиологія” та “декоративно-прикладне мистецтво”.
Вручення премії відбувається щорічно, переможцям вручається диплом установленого зразка, грошова винагорода, а також почесна відзнака обласної ради та обласної державної адміністрації – скульптура “Степовий орел”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині шукають наcтавників для дітей-cиріт

У цьому році вручення премії відбудеться – 21 березня у день народження Якова Паученка.

Жителям Кропивницького презентували роботи претендентів на обласну премію імені Якова Паученка (ФОТО)
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований