05 травня 2024, неділя

“Зірка” поступилася львівському “Локомотиву”

Другу гру аматорського чемпіонату ФК “Зірка” проводила знову вдома.

Про це повідомляє Спортивна Кіровоградщина, інформує Златопіль.

“Зірка” грала у розмірений футбол, більшість часу проводячи на половині поля “Локомотива”. Матч проходив за переваги господарів, які створювали певну напругу на захист гостей, але ніяк не могли довести момент до удару. Варто все-таки згадати удар того ж Загальського з передачі Олексія Чичикова з лінії штрафного майданчику. Але через пару хвилин господарі несподівано і безглуздо пропустили. Обрізка призвела до атаки залізничників флангом і передачі до воротарського майданчику. Гостей поруч не було, але капітан “зіркових” Олег Манастирний зрізав м’яч у свої ворота.

“Зірка” кинулася відіграватися і закрила гостей на їх половині поля. На останній хвилині першого тайму гості порушили правила проти Максима Сурженка. Причому порушення вийшло цілком нелогічним, адже захисник чомусь вирішив штовхнути у спину Максима в куту штрафного майданчика. До м’яча підійшов Ігор Загальський, який пробив в правий від голкіпера кут воріт. Міхєєв задум Ігоря розгадав, тож гол “в роздягальну” не вийшов.

Тільки-но почався другий тайм, гості подвоїли рахунок. Владислав Бобко скористався нерозторопністю наших гравців у захисті на першій же хвилині другої половини гри, і зробив рахунок 0:2.

Після двох турів “Зірка” очок не набрала. Тепер наших земляків чекають чотири матчі на виїзді поспіль.