24 січня 2022, понеділок

Міському голові не слід зловживати переведенням шкіл на дистанційну форму навчання!, – депутат від «Батьківщини»

До депутата Світловодської міської ради від ВО «Батьківщини» Романа Домбровського надходять скарги від громадян стосовно порушення виконавчими органами Світловодської міської ради гарантованого права на освіту.

Обурення заявників викликає, на їх думку, безпідставне переведення закладів загальної освіти міста Світловодськ на дистанційну форму навчання.

«Переведення шкіл на дистанційну форму навчання – це власні повноваження виконавчих органів міської ради на чолі з міським головою. Зважаючи на те, що ні громаді, ні депутатам не надано для ознайомлення документів, які б свідчили про настання в Світловодську обстави, які об’єктивно унеможливлюють відвідування учнями закладів освіти, особисто я вважаю, переведення закладів освіти міста на дистанційну форму навчання незаконним», – наголосив Роман Домбровський, депутат Світловодської міської ради від ВО «Батьківщина».

Депутат вимагає від міського голови негайно скликати місцеву комісію ТЕБ та НС рішенням якої зафіксувати наявність в місті обставин, які об‘єктивно унеможливлюють відвідування закладів освіти учнями.

Міському голові не слід зловживати переведенням шкіл на дистанційну форму навчання!, – депутат від «Батьківщини»
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований