13 грудня 2025, субота

Кіровоград: селище Нове обігріватимуть міні-котелнею

Селище Нове планують підключити до міні-котельні.  Це питання обговорили під час наради під головуванням міського голови Кіровограда Андрія Райковича, передає "Акула".
Як повідомляється, тепломережа, від якої нині опалюються будинки селища, діє ще з 1976-го року. Через її зношеність КП "Теплоенергетик" має значні збитки. Щороку втрачається близько п’яти мільйонів гривень. Аби вирішити проблему, запропоновано підключитися до нової міні-котельні. 
"Проект перепідключення ми обговорювали не вперше. Потрібно максимально ефективно підготуватися  до опалювального сезону. Міні-котельня – це не тільки економія, а й надійність. Теплопостачанння до квартир. шкіл та лікарень буде подаватися завжди без перебоїв", – наголосила депутат Кіровоградської міської ради Валентина Яремчук. 
Котельня вже працює і опалює сім будинків та дитячий садок селища. Проте потужностей котельні вистачить, аби отопити все селище Нове, разом з соціальними закладами. Якщо селище переведуть до міні-котельні, стару котельню планують залишити для резерву.
"Також під час наради дійшли думки, що деякі будинки, в яких залишилось 1-2 квартири з центральним опленням, будуть відключені, а людям допоможемо встановити автономне опалення завдяки реалізації державних та місцевих програм. Якщо зараз залишити без змін, то централізоване опалення окремих квартир збільшить собівартість тепла для усіх новенців", – розповіла Яремчук.
Також на нараді обговорили ще одну болючу тему селища Нового – тарифи на водовідведення. Зараз немає остаточного рішення цієї проблеми. Депутати разом з чиновниками намагаються зробити максимум, щоб люди платили за воду економічно-обгрунований тариф і місто не несло фінансові втрати.

Кіровоград: селище Нове обігріватимуть міні-котелнею
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований