08 грудня 2025, понеділок

Керівництво ПАТ “Ельворті” незадоволене якістю підготовки студентів у Кропивницькому

Голова наглядової ради ПАТ "Ельворті" Павло Штутман розкритикував систему підготовки професійних кадрів – інженерів, у вищих навчальних закладах Кропивницького, повідомляє кореспондент Златополя з прес-конференції. 
"В основному нас, звісно, цікавить Центральноукраїнський національний технічний університет як навчальний заклад, котрий мав би готувати професійні кадри, в тому числі – для нашого підприємства. Нажаль, наразі рівень підготовки студентів катастрофічно низький: молоді люди, котрі приходять до нас на стажування, не знають елементарних речей", – поскаржився Штутман.
Наразі підприємство постійно шукає кадри для власних потужностей, в тому числі – для роботи на новопридбаному обладнанні. 
Фото – Златопіль
Керівництво ПАТ “Ельворті” незадоволене якістю підготовки студентів у Кропивницькому
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований