Кіровоградським аграріям стало легше жити. У цьому присутніх на прес-конференці журналстів запевнили в.о. начальника Головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області Юрій Лимар та радник Міністра юстиції, народний депутат України Андрій Помазанов. Так запрошені гості повідомили про нововведення щодо реєстрації договорів оренди земельних ділянок сільгосппризначення – вже з 1-го квітня право проведення реєстрації таких договорів отримали нотаріуси:
“Наразі в Україні працює понад 7 тисяч державних та приватних нотаріусів, що дозволить розвантажити державних реєстраторів та ліквідувати “корупційну складову”. У майбутньому, якщо дані нововведення добре себе зарекомендують, за державою планується залишити лише функції власника та адміністратора реєстрів. Всі інші функції з реєстрації будуть передані місцевим органам влали, нотаріусам, а з часом – банкам”.
Варто зазначити, що за комфорт та пришвидшення процесу реєстрації доведеться заплатити фінансово – послуги нотаріусів з реєстрації даних договорів коливатимуться в межах 60 грн.
