22 січня 2020, середа

Нова вартість комунальних послуг: Як не платити за свого сусіда?

З першого травня в Україні почне діяти нова методика розрахунку вартості комунальних послуг. Мешканцям квартир, у яких не встановлені лічильники, будуть змушені покривати з власної кишені  внутрішньобудинкові втрати.

Про це поводомів сайт ICTV, інформує Златопіль.

Основними причинами втрат – є неналежна експлуатація внутрішньобудинкових мереж. Ви можете навіть не знати про діряві труби у підвалі, або про зловживання з боку інших жителів котрі використовують магніт, щоб менше платити, а через це все будете змушені оплачувати за завищеними платіжками, наголошують експерти. За втрачену воду платити мають ті мешканці будинку, у чиїх квартирах немає приладів обліку.

Від показань лічильників усього будинку віднімуть дані квартирних, а різницю розділять між мешканцями, які лічильника не мають.

Єдиний способ уникнути відповідальності за сусіда – це встановити квартирний лічильник. Тому жителі будинків повинні або миритися з тим, що відбувається, і платити за завищеними платіжками, або приймати рішення, які можуть вплинути на надання комунальних послуг.

ДИВІТСЯ ТАКОЖ: Попередження про планове відключення електроенергії у Кропивницькому (ПЕРЕЛІК ВУЛИЦЬ)

Ці зміни обумовлені тим, що у серпні 2017 року вступив у дію закон “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”. Згідно з  ним усі комунальні послуги, які надаються споживачам, повинні бути ними сплачені.

Нова вартість комунальних послуг: Як не платити за свого сусіда?
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований