06 червня 2020, субота

Стало вiдомо, скiльки вiйськового збору сплатили жителi Кiровоградщини

За десять мiсяцiв поточного року на пiдтримку української армiї вiд платникiв Кiровоградської областi надiйшло 250,5 млн грн., що на 40,4 млн грн., або на 19,2% бiльше надходжень сiчня – жовтня 2017 року.

Про це повiдомляє ГУ ДФС у Кiровоградськiй областi, iнформує Златопiль.

Платниками вiйськового збору є фiзичнi особи – резиденти та нерезиденти, якi отримують доходи в Українi. Вiдповiдальними за утримання (нарахування) i сплату (перерахування) вiйськового збору до бюджету є роботодавцi, що нараховують доходи у виглядi заробiтної плати на користь платника податкiв; податковi агенти (для оподатковуваних iнших доходiв iз джерела їх походження в Українi).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З безвiдпoвiдальних батькiв Кiрoвoградщини вдалoся стягнути пoнад 100 мiльйoнiв гривень

Вiдповiдно до норм Податкового кодексу України оподатковується заробiтна плата, iншi заохочувальнi та компенсацiйнi виплати. Вiйськовий збiр також стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого вiд органiзатора азартної гри. Оподаткуванню пiдлягають теж доходи, якi платник отримав згiдно з цивiльно-правовими договорами (договори пiдряду) за виконання робiт (надання послуг), сума яких вiдображається в актi приймання-передачi виконаних робiт (наданих послуг).

Стало вiдомо, скiльки вiйськового збору сплатили жителi Кiровоградщини
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований