19 липня 2019, п’ятниця

Олександр Чорноіваненко: У нас немає часу на експерименти

Сьогодні наша розмова з головою Кіровоградської обласної ради, головою обласної організації партії ВО «Батьківщина», кандидатом у народні депутати України від політичної сили Юлії Тимошенко, за номером 29 у виборчому списку, Олександром Чорноіваненком.

Кореспондент: Олександре Анатолійовичу, 9 липня виповниться 20 років з дня заснування політичної партії ВО «Батьківщина». Це солідний вік. Жодна партія не має такої історії…

Олександр Чорноіваненко: Дійсно, жодна з нині діючих партій не має такої історії, але головне, що жодна з партій не має такого лідера, як Юлія Тимошенко. Адже ця тендітна жінка пройшла такі випробування, які зламали б будь-кого. А вона вистояла, ще більше загартувалася і зміцніла. А знаєте, в чому її сила? В тому, що вона не ставить свої особисті інтереси вище інтересів простих людей. Вона ніколи нікого не зраджувала, не тікала від проблем і відповідальності, не ховалася від переслідувань, яких зазнавала від влади та політичних конкурентів. Люди це цінують, бо серцем відчувають її щире бажання зробити Україну дійсно сильною і процвітаючою країною.

Кореспондент: Ми всі були свідками того, як гідно Юлія Тимошенко сприйняла свою поразку на минулих президентських виборах і після обрання Зеленського першою простягнула йому руку допомоги.

Олександр Чорноіваненко: Більше того, на відміну від інших нардепів, вона підтримала і його рішення про розпуск парламенту. Не побоялася, як деякі інші політики, позачергових парламентських виборів. Це ще раз доводить, що вона впевнена у політичній силі, яку очолює, а посади і депутатство для неї не самоціль. Для неї головне – принести користь державі.

Кореспондент: А чому ви вирішили балотуватися у народні депутати України?

Олександр Чорноіваненко: Працюючи головою обласної ради, я кожного дня стикаюся з людськими проблемами. Мої двері завжди відчинені для простих людей. Повірте, я знаю, як бідують наші люди. Дуже прикро і боляче, що на місцевому рівні не завжди вдається допомогти, а існуючі закони, на жаль, не завжди діють на користь простих людей. Сподіваюсь, що свій досвід і знання зможу використати у парламенті з більшою користю для вирішення людських проблем. Хочу наголосити на тому, що партія ВО «Батьківщина» – єдина, що має чітку програму дій у всіх сферах життєдіяльності країни, яка дасть відчутні позитивні зміни уже за перші сто днів діяльності нового парламенту.

Кореспондент: Зараз великий запит на нові обличчя…

Олександр Чорноіваненко: Президентські вибори чітко засвідчили, що люди вимагають змін. Не просто нових облич, а змін, які підвищать якість їхнього життя. Люди втомилися від постійного безгрошів’я, страху війни, невизначеності на кожен наступний день. Переконаний, що поєднання молодості і досвіду дасть найкращий результат. Я пишаюсь тим, що у команді «Батьківщини» є і креативна патріотично налаштована молодь, і політики з досвідом роботи в різних галузях. Кіровоградщину представляють відомі та авторитетні кандидати, зокрема Олександр Цертій (округ 99), Віталій Журавльов (округ 103). Упевнений, разом ми зможемо пришвидшити позитивні зміни в Україні. Часу на експерименти наша країна уже не має.

(Для довідки) «Батьківщину» визнано найефективнішою та найактивнішою українською партією. Вона має давню історію, харизматичного лідера і реальні осередки по всій країні, повідомляє «РБК-Україна».

Такі висновки оприлюднили українські політологи за результатами аналізу Міжнародного центру перспективних досліджень з активності й ефективності політичних партій за останні 5 років.

Лідерство «Батьківщини» фахівці назвали закономірним і логічним. А окремим показником ефективності назвали розробку Нового курсу, масштабного плану всеосяжних перетворень, якого немає сьогодні у жодної іншої політичної сили.

Олександр Чорноіваненко: У нас немає часу на експерименти
1 голос[ів]

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований