11 липня 2020, субота

Олександр Чорноіваненко – єдиний прохідний кандидат за списками від Кіровоградщини

Сьогодні наша розмова з головою Кіровоградської обласної ради, головою обласної організації партії ВО «Батьківщина», кандидатом у народні депутати України від політичної сили Юлії Тимошенко, за номером 29 у виборчому списку, Олександром Чорноіваненком.

Кореспондент: Олександре Анатолійовичу, 9 липня виповниться 20 років з дня заснування політичної партії ВО «Батьківщина». Це солідний вік. Жодна партія не має такої історії…

Олександр Чорноіваненко: Дійсно, жодна з нині діючих партій не має такої історії, але головне, що жодна з партій не має такого лідера, як Юлія Тимошенко. Адже уряд Юлії Володимирівни в рамках програми “Доступне житло” безкоштовно виділив черговцім 6000 квартир, запровадив та підвищив допомогу при народженні дитини, забезпечив надбавки освітянам, бібліотекарям та медикам, забезпечив систему зростання пенсій, системно підвищував стипендії студентам, забезпечив посильні тарифи на послуги ЖКГ, ліквідував корупційного газового посередника “РосУкрЕнерго”, не допустив дефолту України у розпал світової економічної кризи у 2008 році та багато іншого.

Кореспондент: Ми всі були свідками того, як гідно Юлія Тимошенко сприйняла свою поразку на минулих президентських виборах і після обрання Зеленського першою простягнула йому руку допомоги.

Олександр Чорноіваненко: Більше того, на відміну від інших нардепів, вона підтримала і його рішення про розпуск парламенту. Не побоялася, як деякі інші політики, позачергових парламентських виборів. Це ще раз доводить, що вона впевнена у політичній силі, яку очолює, а посади і депутатство для неї не самоціль. Для неї головне – принести користь державі.

Кореспондент: А чому ви вирішили балотуватися у народні депутати України?

Олександр Чорноіваненко: Працюючи головою обласної ради, я кожного дня стикаюся з людськими проблемами. Повірте, я знаю, як бідують наші люди і дуже прикро і боляче, що на регіональному рівні не завжди вдається допомогти, а існуючі закони, на жаль, не завжди діють на користь простих людей. Сподіваюсь, що власний досвід і знання у місцевому самоврядуванні я зможу використати у парламенті з більшою користю для вирішення людських проблем.

Кореспондент: Як ви спілкуватиметеся з виборцями після переїзду у Київ?

Олександр Чорноіваненко: За багато років на посаді голови облради я не маю офіційних днів для прийому, тому що мої двері завжди відчинені для людей.  Всі ці напрацювання не будуть втрачені, а будуть використані, щоб якісно впливати на вирішення регіональних питань. Представники нашої команди є в кожному населеному пункті, тому я буду продовжувати отримувати інформацію про проблеми людей. І завжди буду готовий до прийому і на новій посаді, щоб люди зрозуміли яким має бути ефективний депутат.      

Кореспондент: Зараз великий запит на нові обличчя…

Олександр Чорноіваненко: Президентські вибори чітко засвідчили, що люди потребують змін. Не просто нових облич, а змін, які підвищать якість їхнього життя. Люди втомилися від постійного безгрошів’я, страху війни, невизначеності на кожен наступний день. Переконаний, що поєднання молодості і досвіду дасть найкращий результат, тому найкраще поєднання для нашої країни, це молодий президент та досвідчений прем`єр-міністр.

Адже команда нового президента молода та несистемна і рветься у вир змін, в той час коли наша команда молода, але вже досвідчена і перевірена роботою в уряді та парламентських баталіях з відстоювання таких важливих питань для людей, як тарифи, земля, захист інтересів освітян, селян, пенсіонерів та інших.

Консолідація цих команд дає шанс на реалізацію розробленою найкращими фахівцями країни на чолі з Юлією Тимошенко програми «Нового курсу», яка має стати ядром для нової коаліції у Верховній Раді.

Я пишаюсь тим, що у команді «Батьківщини» є і креативна патріотично налаштована молодь, і політики з досвідом роботи в різних галузях.

Упевнений разом ми зможемо пришвидшити позитивні зміни в Україні, адже часу на експерименти наша країна уже не має.

(Для довідки) «Батьківщину» визнано найефективнішою та найактивнішою українською партією. Вона має давню історію, харизматичного лідера і реальні осередки по всій країні, повідомляє «РБК-Україна».

Такі висновки оприлюднили українські політологи за результатами аналізу Міжнародного центру перспективних досліджень з активності й ефективності політичних партій за останні 5 років.

Лідерство «Батьківщини» фахівці назвали закономірним і логічним. А окремим показником ефективності назвали розробку Нового курсу, масштабного плану всеосяжних перетворень, якого немає сьогодні у жодної іншої політичної сили.

Олександр Чорноіваненко – єдиний прохідний кандидат за списками від Кіровоградщини
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований