26 травня 2020, вівторок

У Кропивницькому триває показ фільму від студії MARVEL, “Людина- Павук Далеко від дому”

Фільм “Людина- Павук Далеко від дому” є підлітковою історією, але з елементами екшену та прийнятного для усіх категорій населення гумору, який дуже чітко підкреслює настрій фільму, не виходячі за недопустимі норми, які зазвичай переходить більшість сучасних фільмів.

Сюжет фільму розгортається у Західній Європі, куди головний герой, разом з викладачами та друзями прямує на екскурсію.

Подорожуючи Венецією, Прагою та Лондоном, звичайна екскурсія коледжу перетворюється в особливе завдання для головного героя, яке супроводжується звичайними підлітковими проблемами: невпевненістю у собі та страхом викриття власних почуттів до дівчини, яка йому небайдужа.

Проте найголовнішою метою фільму є закриття однієї з фаз кіновсесвіту MARVEL, відійшовши від похмурої та не визначеної атмосфери фільму “Месники Фінал”, прем’єра якого пройшла у травні місяці до більш позитивної ноти і початку чогось нового, що дасть можливість переосмислити події розкриті у минулих фільмах.

Усі події травневого Фіналу неабияк вплинули на усіх хто живе у світі, а сюжетні повороти дають можливість глядачеві хоч і частково, але зрозуміти, що саме переживає молодий супергерой фільму “Людина- Павук Далеко від дому” і, зокрема відповідальність, яка постає перед ним після втрати наставника.

Протягом усіх подій фільму головний герой все-таки знаходить сили відкрити в собі мужність, та гідно долає усі перепони на його шляху, паралельно впевнюючись в тому, що сила, яка знаходиться у ньому, не просто випадковість а те, що дає змогу захистити своїх рідних та близьких.

Обов’язково усім рекомендуємо залишитись після титрів, які є класичними для кіностудії MARVEL.

Адже саме тут фанати можуть побачити логічне завершення третьої стадії кіновсесвіту, про який дізнавались з попередніх фільмів протягом більше ніж десяти років, і вже ставити перед собою теорії та здогадки, стосовно майбутніх фільмів та розвиток кіноіндустрії коміксів.

Якщо ж ви просто вирішили відвідати кіно не знаючи, що відбувалось у минулих фільмах, то сцени після титрів неочікувано закрутять сюжет фільму так, що створять інтригу перед виходом наступних фільмів за участі Людини-Павука.

Окрему увагу заслуговує і гра персонажів у фільмі, адже склад акторів підібраний гармонійно, а залучення нових зірок до кіностудії сприяє більшому колориту, який можна спостерігати на екрані.

Головний герой Том Холанд органічний у ролі Людини-Павука, дружнього сусіда, на відміну від першого фільму знятого з новим павуком, тут він виступає вже не просто як звичайнісінький підліток, а стикається з усіма реаліями дорослого супергеройського життя. І саме ця роль у фільмі відіграна ним так, що і справді можна спостерігати, як звичайний підліток у силу обставин долає новий етап свого життя і починає дорослішати.

Також у фільмі знявся актор, який вже давно вважається голівудською зіркою високого рівня – Джейк Джиллінхол. Він прекрасно вжився у роль Містеріо, даруючи глядачу емоції, пов’язані з інтригами, сюжетними поворотами та просто високим рівнем акторської майстерності.

Не виходячи на передній план усі інші актори, що є присутніми у фільмі повністю на всі 100% показують ту історію, яка б була цікава як фанатам кіновсесвіту MARVEL так і іншим людям, які завітали на показ фільму.

У пісумку можна зазначити, що протягом усього перегляду, може виникати відчуття передбачуваності, але глядач не має відчути дискомфорту, у зв’язку з високим рівнем графіки та сюжетних поворотів, які у сукупності доповнюють один одного, створюючи відчуття поглибленості у історію персонажів та життєві відчуття головного героя.

При витратах у 160 млн доларів, фільм виправдовує кожен витрачений цент, тому, що і декорації і візуальна частина виповнені на притаманному для фільмів MARVEL високому рівні.

Тож сходити на фільм рекомендуємо якомога скоріше.

Також пропонуємо вам ознайомитись з офіційним трейлером фільму “Людина- Павук Далеко від дому”.

Підготував: Владислав РАТУШНЮК

У Кропивницькому триває показ фільму від студії MARVEL, “Людина- Павук Далеко від дому”
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований