08 грудня 2025, понеділок

В Олександрії на Івана Купала жорстоко вбили 21-річну дівчину

В Олександрії сьогодні вночі, під час святкування Івана Купала, була жорстоко вбита 21-річна дівчина. Про це пише Моя Олександрія.
Як розповіла інспектор Олександрійського відділу поліції Оксана Міхно, близько 4:40 ранку на пульт 102 надійшло повідомлення про знайдений труп дівчини. Тіло лежало на пустирі біля готелю "Сапфір".
На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Як з'ясували правоохоронці, смерть дівчини наступила у результаті отримання чисельних рубаних ран голови. Тіло направили на судово-медичну експертизу, відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) КК України.
За попередньою інформацією, вночі дівчина святкувала Івана Купала на пляжі "Розвага" у компанії подруги і хлопця. Ознак слідів зґвалтування немає. Судячи з огляду тіла, склалося враження, що потерпілу сильно вдарили один раз, а коли вона впала просто добивали. При дівчині знайшли мобільний телефон, окуляр, сигарети. Нібито пропала сумка.
В Олександрії на Івана Купала жорстоко вбили 21-річну дівчину
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований