08 грудня 2025, понеділок

Боні і Клайд з Кіровоградщини жорстоко побили і пограбували чоловіка

34-річний мешканець міста Новомиргород, що на Кіровоградщині, разом із 20-річною знайомою, завдавши тілесних ушкоджень потерпілому, відібрали у нього грошові кошти. Крім того, жінці доведеться відповідати і за грабіж, вчинений вже самостійно у районному центрі. Про це Златополю повідомили у прес-службі ГУНП в області.
На території автостанції спільники познайомилися з 21-річним жителем одного з сіл. Разом із ним вживали алкоголь, а потім стали вимагати від нового товариша грошей. Отримавши відмову, завдали ударів по голові та незаконно заволоділи коштами у сумі 100 гривень.
Потерпілий звернувся за допомогою до лікарів та повідомив про те, що сталося, до відділення поліції.
«Особи зловмисників правоохоронці встановили, чоловіка затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, стосовно нього було обрано запобіжний захід – тримання під вартою.
Спільниця підозрюваного, перебуваючи під слідством за фактом нападу, скоїла пограбування іншої місцевої жительки, зірвавши з шиї жінки золотий ланцюжок. У даний час зловмисницю також заарештовано», – розповів т.в.о. начальника Новомиргородського відділення поліції Андрій Жайворонок.
Розслідування у рамках кримінальних проваджень, розпочатих за ч. 2 ст. 186 (грабіж) та ч. 2 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України, триває. Особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років позбавлення волі.
Раніше чоловік притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки та наркозлочини.
 
Боні і Клайд з Кіровоградщини жорстоко побили і пограбували чоловіка
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований