18 жовтня 2019, п’ятниця

Кіровоградському 34-му батальйону тероборони “Батьківщина” вручили військову техніку в зоні АТО (Фото, Відео)

Учора, 24 серпня, 34-му батальйону територіальної оборони “Батьківщина” (м.Кіровоград), який зараз знаходиться в зоні АТО було передано військову техніку. Загалом, було передано спорядження на загальну суму в 5,5 мільйонів гривень.Про це повідомив кореспондент “Златополя” із місця подій. 

Голова Кіровоградської обласної ради, лідер обласної “Батьківщини” Олександр Чорноіваненко, народні депутати України Андрій Кожем’якін та Олександр Дубовой, керівники штабу “Руху опору” врчили бійцям 34-го батальйону територіальної оборони “Батьківщина” дві бойові машини БРДМ та БЛТМ, джип Grand-Cherokee, мікроавтобус Mercedes “Sprinter”, два тепловізори, тридцять радіостанцій, десять аптечок НАТОвського зразка, 300 палаток, 12 дизельних генераторів, 11 прицілів нічного бачення, ретранслятор для рацій, засоби особистої гігієни, одяг, воду, 13 тонн продуктів харчування.


“Батькіщинівці” привітали бійців з Днем Незалежності, побажали їм витримки та перемоги. Голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко пообіцяв усім можливим допомогати родинам бійців, що зараз захищають нашу землю.

– Ми все зробимо для того, щоб ваші сім’ї не відчували проблем, не відчували вашої відсутності…. Хоча, вони, звісно, відчувають… Я вам обіцяю, – заявив Олександр Чорноіваненко, – що сім’ї ваших загиблих побратимів не матимуть проблем – їх вирішимо ми; що поранені проходитимуть реабілітацію вдома, в кіровоградських лікарнях, госпіталях.  Ви виборюєте незалежність нашої країни. Слава Україні!

{youtube}v=LO3z1gaBkz4{/youtube}

За час проведення АТО народні депутати від фракції “Батьківщина” та обласні партійні організації “Батьківщини” вже відвезли бійцям найсучасніше військове спорядження, засоби індивідуального захисту, автомобілі, одяг, воду, продукти харчування на суму близько двадцяти п’яти мільйонів гривень. Гроші були зібрані представниками партійних осередків ВО “Батьківщина” в усіх регіонах України.

Нагадаємо, замкомандира батальйону Марат Сулейманов розповів про службу в 34-му батальйоні

{youtube}v=U-53iqUmJ3w{/youtube}

Єгор Чудов, спеціально для “Златополя” з Донецької області

фото автора

 

Кіровоградському 34-му батальйону тероборони “Батьківщина” вручили військову техніку в зоні АТО (Фото, Відео)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований