20 листопада 2019, середа

У Кропивницькому супермаркет оштрафували на понад 40 тисяч гривень

Спецiалiсти Кiровоградського районного управлiння Держпродспоживслужби в Кiровоградськiй областi в ходi планової перевiрки мережевого супермаркету ТОВ «Копiлка», що знаходиться на територiї Кропивницького району, виявили низку порушень вимог законодавства в сферi безпечностi харчових продуктiв.
Про це повiдомляє прес-служба ГУ Держпродспоживслужби в Кiровоградськiй областi, iнформує Златопiль.
Серед основних виявлених порушень, якi можуть становити небезпеку для здоров’я та життя людини, створювати ризик розмноження у харчових продуктах патогенних мiкроорганiзмiв та формування токсинiв, – зберiгання зiпсованих харчових продуктiв разом з придатними для споживання, недотримання необхiдного температурного режиму зберiгання продукцiї та iншi.
Вiдповiдно до норм Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчовi продукти, корми, побiчнi продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» роботу закладу було тимчасово призупинено, суб’єкту господарювання надано припис про усунення виявлених порушень, а також накладено штраф у сумi 41 730 грн, який був сплачений.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiрoвoградщинi тoргували пiдрoбним бензинoм (ФOТO)

У ходi позапланової перевiрки закладу спецiалiсти Держпродспоживслужби областi встановили виконання всiх вимог припису i усунення виявлених порушень, супермаркет вiдновив роботу.
Головне управлiння Держпродспоживслужби в Кiровоградськiй областi наголошує на неприпустимостi допущення порушень вимог законодавства в сферi безпечностi харчових продуктiв. Нагадуємо, що вiдповiдно до чинного законодавства перевiрки проводяться без попередження та з перiодичнiстю, що залежить вiд ступеня ризику об’єкта.

У Кропивницькому супермаркет оштрафували на понад 40 тисяч гривень
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований