22 лютого 2020, субота

У столицi затримали уродженця Кiровоградщини, який до смертi побив водiя маршрутки

Столична полiцiя затримала чоловiка, який до смертi побив свого приятеля – водiя маршрутного таксi.

Про це повiдомляє прес-служба полiцiї Києва, iнформує Златопiль.

До чергової частини Днiпровського управлiння полiцiї надiйшло повiдомлення про те, що у кiмнатi гуртожитку на вулицi Кибальчича виявлено чоловiка без ознак життя. За вказаною адресою негайно виїхали слiдчо-оперативнi групи територiального та Головного управлiнь полiцiї, екiпаж патрульних i лiкарi.

Начальник Днiпровського управлiння полiцiї Олександр Кузьмiн розповiв, що у гуртожитку проживали чоловiки, якi працювали водiями маршрутного таксi. У день трагедiї вони розпивали алкогольнi напої – i пiд час застiлля посварилися. Конфлiкт перерiс у бiйку у загальному коридорi. Вгамувавшись за деякий час, учасники бiйки лягли спати, а зранку один виявив iншого мертвим та втiк з мiсця подiї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiрoвoградщинi чoлoвiк пoбив мoлoду дружину i тещу

“За висновком судово-медичної експертизи, смерть потерпiлого настала внаслiдок закритої травми живота. Провiвши комплекс оперативно-розшукових заходiв, ми встановили мiсцезнаходження пiдозрюваного – вiн блукав дворами району. 31-рiчного уродженця Кiровоградської областi затримали у порядку статтi 208 Кримiнального процесуального кодексу України”, – додав Кузьмiн.

У столицi затримали уродженця Кiровоградщини, який до смертi побив водiя маршрутки
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований