21 травня 2019, вівторок

42-му батальйону тероборони в зоні АТО передали бронежилети (Фоторепортаж. Відео)

У вівторок, 19 серпня, голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко відвідав бійців 42-го батальйону територіальної оборони, що зараз виконує завдання у зоні АТО. Біцям голова передав першу партію із 320 бронежилетів, закуплених згідно рішення обласної ради. Іще таку ж кількість захисту доставлять найближчими днями, передає кореспондент Златополя. 

42-им батальйоном тероборони “Рух опору”, як і 17-им та 34-им опікується Кіровоградщина. Бійці розповіли голові облради про нагальні потреби батальйону, допомогу якому надає область. Як повідмив нам Олександр Чорноіваненко, уже найближчими днями батальйон буде забезпечений новими комплектами форми, вирішується питання забезпечення батальйону кевлераовими касками, якісною автомобільною технікою (нагадаємо, на так давно автобаза облради уже відновлювала авто для бійців АТО), спальними мішками, іншими необхідними речами. 

– Ви наші, – зазначив голова обласної ради, звертаючись до бійців батальйону – не зважаючи на те, з Миколаєва ви, Полтави чи Кіровограда. Ви – наші захисники. Я розумію. що ми завинили перед вами – не у всіх є те, що необіхдно. Я обіцяю вам, що у найближчий час ми забезпечимо повністю і 34-ий і 42-ий батальйони.   

Виступ голови облради – на відео нижче.

{youtube}v=eSN_YGjZIJs&feature=youtu.be{/youtube}

Бронежилети від облради (перша партія):

Боєць 42-го батальйону тероборони в новому бронежилеті.

Звільнені українською армією міста Сходу:

Єгор Чудов, спеціально для “Златополя”
фото та відео автора

 

42-му батальйону тероборони в зоні АТО передали бронежилети (Фоторепортаж. Відео)
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований