Учора, 4-го березня, у Кіровоградському обласному художньому музеї відбулось відкриття виставки творів декоративно-ужиткового мистецтва та живопису члена Національної спілки художників України, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва Ольги Коломієць «Люблю Україну», пише кореспондент Златополя.
Ольга Коломієць вже знанна на Кіровоградщині майстриня – вона брала участь у багатьох творчих заходах художнього музею, як, наприклад, майстер-класи, дні відкритих дверей, “Ніч у музеї”. Тепер музей радо готовий представити у своїх стінах персональну виставку робіт Ольги.
Ольга Коломієць – лауреат обласної премії в галузі архітектури, геральдики, вексилології та декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка за 2013 рік в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво». Її роботи вирізняються любов’ю до природи рідного краю та колоритом.
Витинанки, які були представлені на виставці, є оберегами: подібні візерунки раніше були окрасою стін у будинках. Осучаснивши витинанки, Ольга зробила з них окремі роботи, які становлять собою окремі картини на народну тематику: козаки, український розпис, пташки.
Найбільше відвідувачів вразили вишивки з бісеру, адже такі твори вимагають ювелірної роботи. Можна було побачити сакральне мистецтво – ікони, які також прикрашені бісером.
Як говорить сама Ольга, важко порахувати, скільки часу йде на одну роботу.
– Спочатку я малюю ескізи,- розповідає майстриня,- зазвичай я роблю це взимку, адже в цей час а мене радісний піднесений настрій, природа дуже красива та надихаюча. Потім вже я берусь за роботу, на один витвір може піти близько місяця-півтора.
[widgetkit id=388]
Також Ольга Коломієць є іллюстратором. Художниця малює ілюстрації до дитячих книжок, а як ми знаємо, картинки для дітей відіграють чи не найважливішу роль у засвоєнні казки.
Ольга дуже багатогранна та творча людина.Талановита людина талановита у всьому, і Ольга – це яскравий приклад трудолюбивості, терпіння та вигадливості українських жінок, справжніх майстринь та берегинь народних традицій.
Дві свої роботи Ольга Коломієць подарувала музею.