20 жовтня 2021, середа

Гороскоп на 12 жовтня для всіх знаків Зодіаку

У вівторок, 12 жовтня, зорі та планети стверджують, що зараз ​​не найкращий час для поїздок і оформлення документів.

Овен

Овни, фінансові справи у вас підуть в гору і значно покращаться в другій половині місяця. Якщо зумієте зараз більше накопичувати, вкладати, а не витрачати даремно, то це дозволить примножити свій капітал.

Телець

Тельці, зняти напругу допоможуть гарячі ванни з 5-7 краплями лавандового масла, так само як і апельсинове та лимонне масла, вони допоможуть підняти життєвий тонус, налаштувати на бадьорість. Одним словом, ароматерапія також в пошані зараз.

Близнюки

Близнюки, жінкам цього знаку зодіаку можна порадити не упускати відмінного часу для косметичних процедур, а також для інших кроків на шляху до краси та досконалості, в тому числі фітнесу, корекції фігури. Зараз вдалий час для лікування захворювань ендокринної системи та порушень обміну речовин. Цілком ефективні будуть рецепти фітотерапії.

Рак

Раки, планета Венера віщує вам амурні пригоди та нові враження. Це час яскравих переживань в любовній сфері. Тому не позбавляйте себе цієї радості життя, більше часу проводьте зі своєю другою половинкою.

Лев

Леви, що стосується взаємин з родичами, то в цей період у вас все буде гармонійно і спокійно. Сімейні поради як з приводу придбання пральної машини, так і щодо більш філософських проблем, кінець-кінцем вирішувати, звичайно, вам. А вас, як то кажуть, хлібом не годуй – дай покомандувати. Одним словом, всі будуть задоволені.

Діва

Діви, фінансові засоби, на які ви розраховували, отримаєте, але навряд чи більше. Невідкладні розтрати будуть пов’язані з господарськими справами. Також напевно хтось попросить в борг. Загалом фінансові справи цілком вдало складаються, але не варто забувати вчасно погашати кредити та віддавати борги.

Терези

Терези, прислухайтеся до порад коханої людини, вони не тільки виявляться слушними, але і стосунки збережуть в гармонії. А якщо вам не вистачає яскравих вражень, проявіть ініціативу і йдіть на експерименти, це освіжить почуття і враження.

Скорпіон

Скорпіони, будьте уважні, зараз ділові партнери можуть в чомусь підвести. А в цілому ваш гаманець буде важити так само після всіх “складань-вирахувань”. У фінансовому плані ви пожинаєте плоди, а вже в якій валюті – справа другорядна.

Стрілець

Стрільці, якщо вам знайомі збої в роботі печінки, а також шлунково-кишкового тракту, то не варто зараз перевіряти їх на міцність, цілком вірогідні ускладнення. Намагайтеся харчуватися регулярно і раціонально. Якщо чуєте, що для судинної системи буде корисний коньяк в помірній кількості, то краще послухайте свого лікаря.

Козеріг

Козероги, на першому плані для вас з настанням нової пори знову постає питання кар’єри (взагалі пріоритети навряд чи коли-небудь змінювалися). Керівник напевно зажадає максимуму активності, але з вашою працездатністю це не велика проблема.

Водолій

Водолії, діти, напевно, порадують вас сюрпризом. Зараз ви схильні до більш авторитарного стилю виховання. Якщо врахувати й початок навчального року, то вашим дітям доведеться жити у практично спартанській системі. У цей час всі сімейно-побутові питання у вас будуть розв’язуватися зі знаком плюс.

Риби

Риби, ви повні сил, але якщо вирішите зміцнити організм, це не буде зайвим. Від нових і невипробуваних біодобавок варто відмовитися. Лікувальні програми для печінки, а також косметичні новації для шкіри будуть ефективні. Прекрасний час для початку заняття фітнесом, оздоровчих і косметичних програм, в тому числі й водних.

Гороскоп на 12 жовтня для всіх знаків Зодіаку
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований