20 жовтня 2021, середа

Гороскоп на 5 жовтня для всіх знаків Зодіаку

У вівторок, зорі та планети стверджують, що цей період підходить для початку нових проєктів, обговорення та укладання договорів, звернення в офіційні служби, роботи з юридичними документами.

Овен

Овни, цей час можливо запам’ятається вам підвищеною увагою з боку протилежної статі. Напруження в любовних справах посилюється. Можливі спалахи ревнощів і закиди в недостатній увазі з вашого боку.

Телець

Тельці, цей час для вас виявиться врожайним на нові корисні знайомства. Мають бути витрати на розв’язання квартирних питань, ремонт, перепланування. За фінансовою підтримкою можуть звернутися ваші друзі.

Близнюки

Близнюки, найбільш сприятливий період для вас – зараз. Передбачаються удача в роботі, хороший психологічний клімат в колективі та розуміння з боку начальства.

Рак

Раки, будь-яку ситуацію легко повернути на свою користь. Постарайтеся використовувати обставини, що склалися, щоб зміцнити професійний статус. Діти порадують вас успіхами у навчанні.

Лев

Леви, тривале перебування на ногах і незбалансоване харчування може викликати загострення захворювань, пов’язаних з судинною системою організму. Існує небезпека порушення обміну речовин. Вам необхідно більше часу проводити на свіжому повітрі. Можете взяти абонемент в басейн.

Діва

Діви, у сімейному житті можна вдатися до такого випробуваного способу нормалізації відносин, як поділ обов’язків. В цьому випадку всі домашні з радістю знайдуть застосування своїм здібностям. Не варто обирати те, що могло б кинути тінь на особисті таланти кожного. Значно спростить завдання ідея влаштувати пікнік на природі.

Терези

Терези, чоловіки, типові представники цього знаку зодіаку, відрізняться майстерністю в любовній грі. Якщо наберетеся терпіння, то в підсумку тільки виграєте. Не варто рвати ділові зв’язки, конфліктувати з колегами.

Скорпіон

Скорпіони, зараз той період, коли плани та бажання представників цього знаку зодіаку можуть різко розходитися з тим, чим реально доведеться займатися. Завершальну частину дня можна з успіхом присвятити косметичним і омолоджувальним процедурам.

Стрілець

Стрільці, зараз не варто перевантажувати печінку. У профілактичних цілях хороший ефект надасть вегетаріанське харчування протягом тижня. Слід обмежити кількість споживаних жирів. Віддайте перевагу свіжій зелені, фруктів, овочів.

Козеріг

Козероги, у вас зараз можуть з’явитися пригнічений настрій та загальна слабкість. Бажано присвятити цей період процедурам по очищенню організму. Пам’ятайте, що у здоровому тілі – здоровий дух.

Водолій

Водолії, перебуваючи у від’їзді, не забувайте про своїх близьких, яких ви залишили вдома. Періодично повідомляйте про себе і не забудьте купити їм подарунки. Не будьте емоційно закомплексовані, оскільки є небезпека психічних розладів.

Риби

Риби, зараз варто з новими справами дещо почекати. Вони принесуть тільки невиправдані витрати. Як то кажуть, то густо, то пусто. Постійно приділяйте увагу своєму здоров’ю. Особливо показані омолоджувальні косметичні процедури з натуральних продуктів.

Гороскоп на 5 жовтня для всіх знаків Зодіаку
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований