25 січня 2020, субота

У Кропивницькому чоловік потребує підтримки небайдужих

Кропивничанин Парафілов Максим на своїй сторінці у Facebook, звернувся до усіх небайдужих з проханням допомогти коштами, для того аби через реабілітацію повернутись до звичайного життя.

“12 днів я провів у реанімації, тому що не міг самостійно дихати: не працювала діафрагма. Для стабілізації стану знадобилось близько 2,5 місяці аби навчитись звичайним фізіологічним діям, пов’язаних з легенями, проте до цього часу залишаюсь частково паралізованим: не працюють пальці рук та зовсім не діють ноги. Причиною цього є пошкодження спинного мозку. З 24 вересня 2018 присвоєна інвалідність 1 А групи, і на цей час потребую постійного догляду та допомоги”,- говорить Максим.

На думку лікарів, існує шанс на повне відновлення, проте для цього просто необхідно 2 рази на рік проходити курси реабілітації у професійних закладах, яких у Кропивницькому на жаль немає.

Перший курс реабілітації необхідно отримати у найближчі кілька місяців На курс реабілітації потрібно 85 тисяч гривень, але у сім’ї таких коштів на даний момент немає, адже його батьки пенсіонери.

Тому Максим звертається до усіх небайдужих і просто бажаючих допомогти зібрати кошти на реабілітацію.

Телефон мами +38 (066) 53 59 112 (Максимова Світлана Миколаївна).

Номер карти (Приват-банк): 5168 7551 0994 7628 (Парафілов Максим Олександрович).

У Кропивницькому чоловік потребує підтримки небайдужих
1 голос[ів]

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований