10 липня 2020, п’ятниця

Які ялинки фахівці радять купувати жителям Кіровоградщини (ВІДЕО)

Напередодні зимових свят зазвичай виникає купа проблем і в кожного вони свої: що подарувати, що приготувати, де відсвяткувати. Але існує одне “вічне питання”, яке підіймається кожного Нового року. Чи варто купувати щороку нову, зелену красуню. З цим питанням спробували розібратися на каналі Кіровоград, інформує Златопіль.

Як повідомляє ведучий телеканалу, до Нового року, на Кіровоградщині планують продати десятки тисяч хвойних красунь. І якщо упродовж минулого року продали близько 30 тисяч ялинок, то за початок цьогорічного сезону, кількість проданих дерев вже досягла 20 тисяч.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму для шкoлярів oблаштували святкoві фoтoзoни (ФOТOФАКТ)
Начальниця кіровогрдаського обласного управління та мисливського господарства, Наталія Ревенко ж називає недоліки штучної ялинки. Зокрема, це те, що вона зроблена хімічним шляхом. Також, штучні ялинки не розкладаються, а на території нашої області немає пунктів переробки подібних виробів.
“Я вже не говоритиму про те, що запах від живої ялинки набагато краще.”
Живі ялинки, у свій час, вирощуються на плантаціях і жодної шкоди природі, їх вирубка не наносить. На території нашої області зараз є в межах 330 гектарів подібних плантацій. Завдяки цьому, у нас купують ялинки з Вінницької, Черкаської, Київської та інших областей країни.
Більшої шкоди наносять природі бракон’єри. Як же відрізнити “легальну” ялинку? Усе дуже просто, на дереві, що було вирощено на плантації, прикріплена бірка зі штрих-кодом. Для того, щоб дізнатися, звідки прибула ваша красуня, варто просто вести код з бірки на сайті https://www.yalynka.info.

Якщо брати до уваги цінову політику, то вартість цьогорічних ялинок починається від 90 гривень. Усе залежить від висоти, її сорту та інших чинників.
Детальніше дивіться у відео:

Які ялинки фахівці радять купувати жителям Кіровоградщини (ВІДЕО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований