05 грудня 2025, п’ятниця

У Кіровоградській обласній раді утворено нові фракції

У Кіровоградській обласній раді утворено нові фракції. Про це на початку пленарного засідання сесії Кіровоградської обласної ради повідомив голова облради Олександр Чорноіваненко, повідомляє кореспондент Златополя.
Згідно повідомлення, у облраді утворено фракцію ВО "Свобода" у складі 3 депутатів (уповноважений представник – Іор Степура), фракцію "Наш край" (4 депутати, уповноважений –  Хільченко), "Самопоміч" (4 депутати, уповноважений – Артем Погребнюк), фракцію ВО "Батьківщина" з  13 депутатів (уповноважений – Валерій Кальченко), Фракцію "Блок Петра Порошенка" з 13 депутатів (уповноважений представник – Бублик Ярослав), фракцію "Радикальної партії" з 6 депутатів (уповноважений – Михайло Бевзенко).
З урахуванням утворених на минулій сесії фракцій "Опозиційного блоку" та "УКРОПу", в Кіровоградській облраді на даний момент діють 8 фракцій.
У Кіровоградській обласній раді утворено нові фракції
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований