05 грудня 2025, п’ятниця

Кожен причетний до розпродажу національних багатств має бути покараний, – Тимошенко різко висловилася про політику чинної влади

Лідерка «Батьківщини» переконана, що бідність, стрімке погіршення життя і безлад, які нині панують в країні, не є наслідком лише війни, адже на житті українців також негативно позначається  спланована стратегія влади, яка крок за кроком знищує країну зсередини.

За словами Тимошенко, за підтримки та в інтересах міжнародних глобальних структур Україну перетворюють на «сировинний придаток Європи». Саме таку роль для України визначив уряд країни – не розвиток науки і техніки, а розпродаж сировини та  деіндустріалізація. Це, на переконання експрем’єрки, невідворотно призведе до розвалу та стагнації економіки.

Тимошенко звинувачує керовану більшість у Верховній Раді в тому, що вони бездумно протягують закони, які пишуться за межами парламенту й країни та далеко не в інтересах українців. Таким чином, на вимогу іноземних спекулянтів, які шантажують країну наступними життєво важливими кредитами, вже були ухвалені закони про розпродаж землі, лісів, водойм, надр і корисних копалин, стратегічно важливих родовищ. Почався процес передачі в іноземне управління державних інституцій, склад і політику яких вже не визначатимуть українці, а це будуть робити міжнародні ради. Лідерка «Батьківщини» звинувачує владу в непрофесіоналізмі та невмінні вибудувати міжнародні відносини на взаємовигідних умовах. Також чинна влада через свої корупційні апетити загнала Україну в боргову залежність від міжнародних кредитів, чим і допустила ставлення до країни, як до безправної слабкої колонії. Це підтверджують і нові вимоги від іноземних партнерів ухвалити закон про мультигромадянство, який ставить під загрозу саме існування української нації, а також почати мобілізацію юнаків з 18-ти років.

Запорукою відновлення суверенітету та незалежності країни Юлія Тимошенко називає єднання усіх патріотичних сил. Тільки об’єднавшись, на її думку, можна скасувати усі антиконституційні закони та всі злочинні рішення, що дозволяють розпродаж природних багатств України. Серед важливих для країни рішень вона також називає формування оновлених демократичних правил життя в рамках нового Суспільного договору і Конституції.

Кожен причетний до розпродажу національних багатств має бути покараний, – Тимошенко різко висловилася про політику чинної влади
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований