24 січня 2022, понеділок

Ким насправді є кандидат в нардепи Вадим Гуцул

Кандидат в народні депутати України та очільник Головного управління юстиції Вадим Гуцул, отримує 101 247 грн. на місяць.

Про це повідомляє Чудний Олександр на своїй сторінці у Facebook.

Вадим Гуцул,  є начальником Головного територіального управління юстиції в Кіровоградській та балотується в народні депутати по округу №101.

Начальника ГТУ юстиції Вадима Гуцула призначили на посаду із порушенням чинного законодавства.

“Якщо не можна, але дуже кортить, то можна”, – саме за цим принципом Гуцул отримав посаду заступника начальника Головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області -начальника управління ДВС”, – написав на своїй сторінці Олександ Чудний

Його призначили на цю посаду у червні 2015 року в порушення вимог чинного законодавства, бо до жовтня 2016 року діяв Закон України “Про державну виконавчу службу”. Статтею 8 цього Закону була вимога, що начальник управління ДВС повинен мати стаж юридичної роботи не менше 5 років, з яких 3 роки мали бути в органах державної виконавчої служби.

Вадим Гуцул жодного дня не працював в державній виконавчій службі, проте зміг посісти серйозну посаду, не маючи відповідної кваліфікації в порушення вимог чинного законодавства.

“Ця персоналія на своїй сторінці у “Фейсбуці” поширила про мене недостовірні відомості, а точніше – відверту брехню, на рівному місці звинувативши мене у корупційних діях та розповсюдивши недостовірну інформацію. Наразі за це йому доведеться відповісти: відповідний позов я подав у Кіровський районний суд міста Кропивницький”,- зазначає Олександр Чудний

Гуцул настільки є непрофесіоналом, що перед звинуваченням Чудного Олександра навіть не спромігся натиснути три кнопки, щоб дізнатися: Що за період  керівництва ним обласною юстицією,  в період з 2007 по 2014 рік брат Олександра не був засновником ТОВ “Інкопмаркбудсервіс”, підприємства, що виконувало ремонті роботі будівлі обласної юстиції. Саме управління юстиціі безпосередньо здійснює реєстрацію підприємств на Кіровоградщині, і Гуцулу, як його керівнику, було легше легкого перевірити інформацію, щоб не поширювати відверту брехню на загал.

“На свою користь за розповсюдження недостовірних даних я вимагаю стягнути з Гуцула його місячну заробітну плату. Двічі я подавав запит щодо місячного доходу очільника ГТУ юстиції. У обласній юстиції мені мали б відповісти у 5-денний термін. Але, порушуючи чинне законодавство, не надали цю інформацію”,- йдеться у повідомлені

Слід також зазначити, що Гуцул так приховує свої статки, через те, що його місячна заробітна плата становить 101 247 грн. 

Ким насправді є кандидат в нардепи Вадим Гуцул
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований