02 липня 2020, четвер

Молодіжна організація заявила про підтримку Юлії Тимошенко: лише вона має чіткий план вирішення проблем

З-поміж усіх кандидатів на пост Президента питання молоді, її потреб і нових можливостей реалізувати себе в Україні прописані лише в програмі лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко. 

Про це заявили представники громадської організації «Інтереси народу» на сьогоднішній прес-конференції в УНІАН на тему «Молодіжна складова у передвиборчих програмах кандидатів в Президенти України».

За словами лідера організації Ігоря Герчука, активісти проаналізували передвиборчі програми кандидатів-лідерів, дослідивши пропозиції вирішення проблем української молоді, і дійшли висновку, що більшість кандидатів проігнорували ці питання. Лише у Новому курсі Юлії Тимошенко один із п’яти розділів повністю присвячений молоді.

«Тимошенко виділила чотири основні пункти покрокової молодіжної стратегії  – створення нових робочих місць, мікрокредитування підприємництва, доступне житло та підтримку сімей, які народжують в Україні», – наголосив лідер ГО.

Герчук наголосив, що лідер «Батьківщини» має чіткий план вирішення проблем молоді. «Ми вважаємо Юлію Тимошенко єдиним кандидатом, якого необхідно підтримати, щоб після виборів молодь мала змогу в Україні гідно заробляти, створювати власні бізнес-проекти, купувати житло без першого внеску та захмарної процентної ставки, створювати та гідно забезпечувати власні молоді родини та мати можливість гідно жити у рідній країні», – пояснив він. 

Водночас заступник голови організації Олег Бодак зауважив, що у програмі Тимошенко підняті найболючіші питання для молоді – щодо робочих місць та доступного житла.

«Мікрокредитування під 3% річних,  іпотечні кредити із страхуванням під 3% річних для молодих сімей, відновлення виплат для сімей після народження дітей – 50 тис. грн., 100 тис. і 150 тис. після народження першої, другої, третьої та більше дитини відповідно. Цей план є реально дієвим та необхідним до впровадження», – пояснив він. 

Молодіжна організація заявила про підтримку Юлії Тимошенко: лише вона має чіткий план вирішення проблем
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований