19 серпня 2019, понеділок

На Маловисківщині депутати райради прозвітують перед виборцями

Районна  рада  на Маловисківщині  визначила  орієнтовні строки проведення звітів депутатів Маловисківської  районної ради сьомого скликання перед виборцями  у період  з 1 листопада по 1 грудня 2018 року.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Депутатам районної ради  рекомендовано:  під час проведення звітів перед виборцями на  територіях  проінформувати населення про роботу районної ради та її органів, про виконання планів і програм економічного і соціального   розвитку, інших місцевих програм, місцевого бюджету, рішень районної ради і доручень  виборців, свою діяльність у раді та її органах.

По завершенні звітів  депутати мають  інформувати раду та її виконавчі органи про результати обговорення звітів, зауваження  і пропозиції, що   висловлені виборцями на адресу ради та її органів, а також  про доручення, дані депутатові у зв’язку з його депутатською діяльністю. Усе  це слід буде  викласти у звітах про  депутатську  роботу для  узагальнення і надання інформації постійній комісії районної ради з питань діяльності  ради, запобігання та протидії корупції про результати обговорення на засіданнях фракцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заступника Андрія Райковича звільнили через посадові порушення

 Зробити звіти і спілкування депутатів з виборцями  допоможуть  інформаційно – аналітичні матеріали,  підготовлені апаратами райдержадміністрації  та районної ради.

Прозвітує перед виборцями, а також і перед депутатами і голова районної ради Світлана  Сосновська.

На Маловисківщині депутати райради прозвітують перед виборцями
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований