27 лютого 2021, субота

Нардеп назвав зниження тарифів на газ фейком

Нардеп від партії “Слуга народа” Олександр Дубінський у своєму Telegram-каналі зазначив, що зниження тарифів на газ для населення до 6.99 грн за куб – виявилася підлим фейком. Вірніше, напівправдою.

На думку народного обранця, 6.99 грн будуть платити за кубометр газу тільки прямі споживачі, тобто власники приватних будинків і квартир з газовими плитами.

“Для компаній, що надають послуги опалення багатоквартирних будинків ціна газу буде “ринковою”, і значно вищою. Тобто, слід очікувати істотного зростання тарифів на опалення в містах”,- повідомив Дубінський.

За інформацією порталу LIGA.net. зменшення ціни на газ добре вплине лише для споживачів. Але для підприємств теплокомуненерго, це означає, нарощування боргів протягом найближчих двох місяців. 

У проєкті постанові Кабміну про обмеження ціни газу,  вони не згадувалися, тож якщо в лютому зросте ціна газу, зростуть і витрати тепловиків.

Нагадаймо, що у Кропивницькому люди виходили  на головну площу областi, аби закликати мiську та обласну владу не допустити збiльшення тарифiв, у перiод пандемiї та глибокої економiчної кризи.

Вже вчора, Кабінет міністрів 18 січня додав природний газ до товарів першої необхідності на час боротьби з коронавірусом і встановив граничну ціну на газ для населення – 6,99 грн за кубометр. Вона буде чинною з 1 лютого до завершення карантину, але не пізніше ніж 31 березня.

Нардеп назвав зниження тарифів на газ фейком
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований