21 лютого 2020, п’ятниця

Юлія Тимошенко: Порошенко підвищить ціни на газ ще на 43%

Юлія Тимошенко закликала народних депутатів не розглядати жоден законопроект, поки не буде ухвалена постанова про скасування підвищення ціни на газ, а також запровадження мораторію на подальше зростання його вартості.

«Нам, всім депутатам, треба подумати про людей. Нам треба об’єднатися і завтра в парламенті не голосувати ні за що, поки не буде проголосована спільна постанова, підписана всіма лідерами фракцій, окрім БПП, щодо скасування підвищення тарифів і введення мораторію на підвищення, як це зробили Польща та Румунія», – наголосила вона під час Погоджувальної ради лідерів фракцій та комітетів парламенту.

Лідер «Батьківщини» зауважила, що збереження Петра Порошенка на посаді президента принесе українцям подальше зростання тарифів на житлово-комунальні послуги.

«Люди мають знати: якщо мафія Порошенка зберігається на цих посадах і безпосередньо на своїй посаді президент, то, прикриваючись патріотичними гаслами, вони запланували знову збільшити ціни на газ з 1 травня на 15% і з кінця грудня – ще на 25%. У цілому – на 43% за рік!» – обурилась кандидат на пост Президента України.

Юлія Тимошенко нагадала, що тарифи на газ встановлює НКРЕКП, яка формується указом президента, і яку постійно очолює який-небудь корумпований партнер Порошенка. На те ж таки злочинне оточення нинішнього глави держави переписують найкращі вітчизняні родовища природного газу України.

Гроші, які витягує влада через тарифи з кишень українців, перераховуються на офшори, а мала частина їх йде на масштабний підкуп виборців, зауважила Юлія Тимошенко: «Країна поставлена на розграбування».

Наживо. Мій виступ на Погоджувальній Раді у парламенті. Закликала депутатів не голосувати за жоден пункт порядку денного, поки Верховна Рада не розгляне проект постанови про скасування останнього підвищення ціни на газ і мораторій на його подальше подорожчання. Ця постанова давно готова і підписана лідерами всіх фракцій, крім БПП. Люди у біді з цими несправедливими платіжками. Нам треба об’єднатися і подумати про них. Тим більше, що Порошенко на цей рік запланував ще двічі підвищити ціну на газ. Також запропонувала запросити правоохоронні органи для звіту щодо масштабного підкупу виборців, який по всій країні розгортає команда Порошенка. Влада іде на це, оскільки іншого варіанту залишитися у керма у них немає. Але це – злочин, який має бути розслідуваний і покараний!«Батьківщина» ніколи у своєму політичному житті не підкуповувала виборців і не робила фальсифікацій, бо це нижче нашої честі і гідності. Ми вміємо вигравати чесно!

Опубліковано Юлією Тимошенко Понеділок, 25 лютого 2019 р.

Юлія Тимошенко: Порошенко підвищить ціни на газ ще на 43%
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований