16 травня 2024, четвер

ФК “Олександрія” переграла “Олімпік”

Вчора, 22 червня, на стадіоні «Ніка», «Олександрія» зіграла з донецьким «Олімпіком». Завершився матч перемогою господарів поля з рахунком 1:0. Про це повідомляє Златопіль з посиланням на Гречку.
Під час гри олександрійські футболісти мали як ігрову так і територіальну перевагу. В другому таймі можливість збільшити рахунок отримав Артем Полярус, але його удар з одинадцятиметрової позначки парирувала стійка воріт гостей.
Наступний матч ФК «Олександрія» зіграє 26 червня в Полтаві проти місцевої «Ворскли».

ФК “Олександрія” – “Олімпік” Донецьк 1:0(1:0)
Контрольний матч. 22 червня 2016 р. 17 00, Олександрія, стадіон “Ніка + “ 250 глядачів, температура повітря +33, поле- 5
ФК “Олександрія”(перший тайм): Новак (Леванідов 31), Імереков, Гітченко, Чеботаєв, Цуріков, Леонов, новачок, Грицук к/к, Старенький, Банада, новачок.
(другий тайм): Леванідов(Рудик, 61), Чеботаєв,(Микицей, 75), Шендрік-к/к Імереков, Гітченко(Путраш, 75), Боровський, Козак, Чорній, Банада(Мягков,75), Полярус, новачок.
Головний тренер: Володимир Шаран
“Олімпік”(стартовий склад) : Махарадзе, Парцванія, Гришко, Емерсон, Нємчанінов, Доронін, Петров, Танчик, Поступаленко, Гошкодеря, Матяж.
Головний тренер: Роман Санжар
Гол: новачок (21)
На 51 хв. Артем Полярус не реалізував пенальті (стійка).