02 травня 2024, четвер

14-річний кіровоградець став призером Чемпіонату світу з більярду

\

Кіровоградський більярдист Андрій Тихий на Чемпіонаті світу серед юніорів до 18 років здобув бронзову нагороду. Про це пише Гречка.

Право поборотися на світовій першості наш 14-річний спортсмен завоював, вигравши юніорський чемпіонат України в рідному місті наприкінці травня нинішнього року.
Юніорський чемпіонат світу проходив у російському Ростові-на-Дону.
На шляху до п'єдесталу підопічний тренера Олександра Синякевича, якого вже називають висхідною зіркою українського більярду, розібрався з конкурентами зі збірної Росії – Єгором Куренєвим, Артемом Баловим, Йосипом Абрамовим. У чвертьфіналі здолав сильного більярдиста, господаря змагань Анестиса Кочаліді. Поступаючись впродовж зустрічі, Андрій тихий зумів довести гру до перемоги.
Зупинив кіровоградця на шляху до фіналу Єгор Куренєв, якого наш більярдист обіграв на старті турніру.
Проте навіть «бронза» 14-річного більярдиста з Кіровограда серед юніорів до 18 років дорогого вартує і є безсумнівним успіхом.