30 квітня 2024, вівторок

Легкоатлетка з Кіровоградщини стала п’ятою на юніорському Чемпіонаті світу

Вихованка Гайворонської ДЮСШ Яна Качур у складі збірної України з естафетного бігу разом із Іванною Аврамчук, Анастасією Бризгіною та Дар’єю Ставничою у фіналі Чемпіонату світу U-20 з легкої атлетики посіла п’яте місце у фіналі з естафетного бігу 4х400 метрів, пише Гречка.
Головні легкоатлетичні змагання світу цієї вікової категорії 19-24 липня приймало польське місто Бидгощ.
До провідної вісімки Чемпіонату світу наша естафетна четвірка вийшла з часом 3.35,34 хв. У фінальному забігові наші дівчата витиснули з себе максимум, встановивши новий рекорд України у цій віковій категорї – 3:33.95 і з ним посіли п’яте місце.
Чемпіонками світу стали легкоатлетки США. Срібними призерками легкоатлетки Ямайки, а бронзовими – канадійки.
Гайворончанка, яка нині тренується у столиці та представляє Кіровоградську область і місто Київ, була заявлена ще в одному виді – 100-метрівці.
На цій дистанції Яна Качур дісталася півфіналу, де пробігла за 11.62 сек.