30 квітня 2024, вівторок

ФК «Олександрія» поступився хорвартському «Хайдуку»

У 3-му кваліфікаційному раунді Ліги Європи український ФК «Олександрія» зустрічався з командою «Хайдук» з хорватського міста Спліт, пише Перша електронна газета.
Перший тайм відзначився боротьбою на кожному клаптику поля і грубістю з боку як хорват, так і господарів.
На початку другого тайму рахунок відкрив центральний захисник гостей Марко Чошіч – 0:1. Варто відзначити, що після пропущеного голу господарі додали в атаці.
Після того, як олександрієць Михайло Козак виборов м’яч у захисника «Хайдука», вихід сам на сам з воротарем не зумів реалізувати нападник “Олександрії” Віталій Пономар – на таймері була 60-та хвилина.
Пізніше, з штрафної небезпечно пробивав олександрієць Роман Яремчук, але воротарю «Хайдука» вдалося нейтралізувати удар.
На 82-й хвилині, зі штрафного у ворота олександрійців гості забили вдруге – відзначився Анте Ерцег.
Наприкінці гри останні фарби в поразку олександрійців додав Франк Охандза. Матч закінчився із рахунком 0:3.