06 травня 2024, понеділок

Уродженець Кіровоградщни на Олімпійських іграх втратив свідомість під час змагань

Найбільша надія українців у спортивній ходьбі на 50 км на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро Ігор Главан не зміг фінішувати, пише Гречка.
Уродженець Кіровоградщини, бронзовий призер Чемпіонату світу зі спортивної ходьби 2016 року на відрізку від 35 км до 40 км втратив свідомість.
Найкращим серед українців став Сергій Будза, який на фініші був 18-им. Водночас, Іван Банзерук завершив цю Олімпіаду на 39-му місці.
Олімпійським тріумфатором став Матей Тот зі Словаччини. Срібним медалістом австралієць Джаред Таллент, а третім – японець Хіроокі Араї.
Як повідомляла «Гречка» раніше, у спортивній ходьбі на дистанції 20 км Ігор Главан, який у Ріо-де-Жанейро представляє Київську область, прийшов до фінішу 31-м (1:23:32).