04 травня 2024, субота

“Олександрія” у результативній грі перемогла “Карпати”

26 вересня, в одному із завершальних поєдинків 9-го туру чемпіонату України Ліга Парі-Матч футболісти “Олександрії” на домашньому газоні НСК “Ніка” завдали мінімальної поразки львівським “Карпатам”, повідомляє УНН-Центр.
На гол Павла Ксьонза (10 хвилина) практично відразу господарі поля відповіли влучанням з пенальті Андрія Запорожана.
Гол “у роздягальню” на 45 хвилині відправив український півзахисник львів’ян Амброзій Чачуа — 2:1.
Однак 22-річний футболіст на 78 хвилині гри покинув поле через дві отримані жовті картки.
Цим фактом скористалась “Олександрія” у вигляді дубля Пономаря, котрий став героєм протистояння — 3:2.
Зазначимо, що “Олександрія” наразі посідає 5-те місце з 13 очками, а “Карпати” на дні турнірної таблиці з мінус одним пунктом (штраф у вигляді мінус шести очок перед стартом змагань).
Додамо також, інші матчі 9-го туру “Зірка” — “Сталь” і “Чорноморець” — “Дніпро” завершилися нульовими нічиїми.