04 травня 2024, субота

Важкоатлетка з Кропивницького стала чемпіонкою Європи серед кадеток

Вихованка спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву "Надія" Ольга Пікаш у командних змаганнях у складі збірної України стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики серед дівчат до 17 років. Про це повідомляє Гречка.
Континентальна першість з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та до 17 років проходила з 10 по 17 вересня у місті Нови-Томишль (Польща).
Спортсменка з Кропивницького, підопічна заслуженого тренера України В'ячеслава Жукова у вазі до 69 кг підняла у двоборстві 178 кг (ривок – 78 кг, поштовх – 100 кг) та посіла особисте четверте місце, поступившись бронзовій призерці, росіянці лише за вагою, а срібній призерці представниці Італії – двома кілограмами.
Із цим результатом у командному заліку наша спортсменка разом із шістьома співвітчизницями по жіночій збірній дівчат до 17 років стала кращою в Європі.