05 травня 2024, неділя

ФК “Олександрія” програв “Зорі”

Учора увечері у Запоріжжі завершився матч-відповідь 1/8 фіналу Кубку України між ФК «Зоря» та ФК «Олександрія». Про це пише “Перша електронна“.
Першими рахунок відкрили номінальні господарі. Після подачі з кутового м’яч знайшов голову Принса Сегбефіа. Футболіст «Зорі» не схибив. 1:0. Але вже під завісу першого тайму, олександрійцям вдалося зрівняти рахунок. За команду відзначився Максим Імереков. У другому таймі переважно домінували футболісти «Олександрії».
Їм будь-що треба було забивати другий м’яч. Адже результат першого матчу був не на користь наших земляків (0:1). Але більш досвідчені суперники змогли втримати необхідний для них результат. Підсумок матчу – 1:1. Таким чином у наступний етап турніру виходить луганська «Зоря». Нажаль, створити сенсацію команда з Кіровоградщини не змогла.