08 травня 2024, середа

БК «Золотой Век» не зміг переграти БК «Хімік-2» (Фото)

Сьогодні ввечері у спортивній залі факультету фізичного виховання КДПУ ім. Винниченка відбувся перший матч нового сезону Вищої ліги. У ньому зійшлися БК «Золотой Век» (м.Кіровоград) та БК «Хімік-2» (м. Южний), повідомляє кореспондент Златополя.

Вже з самого початку поєдинку ініціативою заволоділи гості. А тому і рахунок на табло після першого періоду був відповідним – 14:23 на користь БК «Хімік-2». У другій чверті гості продовжували  домінувати, і на велику перерву пішли з перевагою у тринадцять пунктів (27:40). Але після відпочинку кіровоградці почали грати більш агресивніше. І як результат, перед заключним періодом наша команда відставала лише на 5 очок. Проте, в останній чверті баскетболісти БК «Хімік-2» не дали кіровоградцям бодай зрівняти рахунок. Підсумок зустрічі – 66:79. І вже завтра відбудеться другий матч між цими командами. Початок зустрічі о 12-й годині. Кіровоградці, нашим хлопцям потрібна Ваша підтримка!