08 травня 2024, середа

Кіровоградська «Зірка» сенсаційно поступилася «Миколаєву»

Сьогодні на кіровоградському стадіоні відбувся матч між ФК «Зірка» та МФК «Миколаїв». Фаворитом пари вважали саме місцеву команду. Але у кінцевому результаті, кіровоградці не очікувано для всіх програли (0:1) Про це повідомляє кореспондент Златополя.
Впродовж усього матчу гравці «Зірки» значно переважали своїх суперників. Біля воріт гостей вони створили чимало гольових епізодів. Але знову ж таки підвела реалізація. Щодо футболістів Миколаєва, то їхні небезпечні моменти можна порахувати  на пальцях однієї руки. Тим не менш, один з них вони реалізували. Причому за декілька хвилин до завершення зустрічі. Часу аби відігратися у кіровоградців майже не було. Ця поразка може «закинути» нашу команду у самісінький низ турнірної таблиці. І як тут не згадати нереалізований пенальті ще у першому таймі. Якби Ігор Загальський забив, все могло бути по іншому.