03 травня 2024, п’ятниця

Таеквондисти Кіровоградщини здобули нагороди на Кубку України

21-23 жовтня у Дніпрі проходили змагання з таеквандо, де 11 спортсменів з Кіровоградщини отримали медалі на Кубку федерації України з таеквон-до ІТФ серед дітей та кадетів. Про це пише Златопіль з посиланням на Гречку.
Кіровоградщину відстоювали  вихованці компилексної ДЮСШ №2, СК «Ван Вей», ДЮК «Мрія», ДЮК «Надія» з Кропивницького і таеквондисти з Компаніївки.
Ярослав Дубовик і Роман Гасленко виграли змагання. Наталія Конюх, Діана Грузін, Владислав Іщик і Володимир Іванець отримали срібні медалі. Бронзовими медалістми стали Анастасія Кунц, Юлія Попруги, Анна Перебийніс, Дмитро Ходіневича та Ілля Бутурліменко.
За крок до призового подіуму зупинилися Олег Кривохіжин, Андрій Бондаренко та Ілля Зюнзя, які посіли пя’те місце.
У змаганнях взяли участь 870 спортсменів із 22 регіонів України та проводилися за двома видами програми – особистий туль і спарринг.
Готували наших спортсменів Ігор Зюнзя, Андрій Конопацький, Владислава Лягаєва, Дмитро Садовий і Размік Періханян.