06 травня 2024, понеділок

ФК “Олександрія” зіграла внічию з донецьким “Олімпіком”

ФК "Олександрія" розійшлася з донецьким "Олімпіком" внічию 1: 1. Матч в рамках 16-го туру УПЛ пройшов на стадіоні "Ніка" учора, 27 листопада. Про це пише Златопіль з посиланням на Мою Олександрію.
П'ята команда турнірної таблиці Олександрія приймала на своєму полі четверту команду "Олімпік". Перший тайм пройшов без забитих м'ячів.
У другому таймі рахунок відкрили гості. Сильний удар з пенальті в лівий від себе кут воріт забив Іван Матяж (Олімпік). Голкіпер стрибнув до м'яча, але відбити удар не зміг – 0: 1.
Олександрія відігралася на 78-й хвилині голом Віталія Пономарьов і вирівняла рахунок – 1: 1.
Після закінчення поєдинку обидві команди зберегли колишні місця в турнірній таблиці, хоча в разі перемоги "Олександрія" могла обійти "Олімпік" і приземлитися на 4 місці.
4 грудня – регіональне дербі. Олександрійці в гостях зустрінуться з Кропивницького Зіркою.