06 травня 2024, понеділок

Кропивницькі гімнастки успішно виступили на V Спортивних іграх школярів України

Із 26 по 28 листопада Вінниці тривали змагання V Спортивних ігор школярів України з гімнастики художньої Про це пише Златопіль з посиланням на сайт КМР.
Команда Кіровоградської області була представлена вихованцями КЗ ДЮСШ №3 міської ради у складі Анастасії Волошиної, Вікторії Чалої, Аліни Діордіци, Анни Нестеренко, Єлизавети Савенкової. У запеклій боротьбі наші гімнастки посіли 8 місце, набравши 91,5 залікових очок.
За програмою майстрів спорту вдало виступила Анастасія Волошина (тренер – Мельнік Анастасія), яка потрапила у три види фінальних змагань: зі скакалкою, м'ячем, стрічкою і виборола бронзову медаль у вправі зі скакалкою. Приємно відзначити, що нещодавно на змаганнях Командного чемпіонату України (м. Ужгород) Анастасія Волошина виконала норматив майстра спорту України. Так тримати, бажаємо подальших успіхів у спорті і навчанні.