06 травня 2024, понеділок

Кропивницькі скелелази стали переможцями на Кубку України

2 та 3 грудня у Києві тривав фінал розіграшу Кубку України зі скелелазіння в видах програми складність та багатоборство. Про це пише Златопіль з посиланням на сайт КМР.
В заключних змаганнях 2016 року взяли участь  114 найсильніших спортсменів із одинадцяти регіонів України (Дніпропетровська, Кіровоградська, Запорізька, Харківська, Одеська, Вінницька, Київська, Луганська, Хмельницька, Чернівецька області та місто Київ)
Кіровоградську область представляли сім спортсменів – вихованці комунального закладу КЗ “КДЮСШ №1” відділу фізичної  культури та спорту міської ради, комунального закладу “Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді ” та  ФСТ «Динамо»
Володарем Кубку України в багатоборстві (швидкість, складність, болдеринг) став вихованець КДЮСШ № 1 МС України Юрій Побережець. Друге місце посів його брат Сергій Побережець, третє місце серед жінок виборола Євгенія Чернявська.
В командному заліку серед регіонів Кіровоградська область стала чемпіоном в складності і в багатоборстві.