06 травня 2024, понеділок

Команда «Нова поліція Кропивницького» виграла «Кубок Міністра внутрішніх справ України-2016»

У першому колі відбулися змагання серед обласних збірних команд силових та правоохоронних відомств. Про це Златополю повідомили у прес-службі ГУНП в області.
Обігравши кількох достойних суперників, футбольний клуб «Нова поліція» і у вирішальному двобої з рахунком 4:3 виборов перемогу у представників команди Збройних Сил та пройшов до другого – групового етапу турніру.
Протягом усіх поєдинків кожна з команд-учасників демонструвала неабияке бажання здолати суперника, даруючи вболівальникам незабутні моменти захоплюючої гри.
Переможці та призери обласного відбіркового етапу отримали у нагороду кубки і медалі.
Уже за тиждень, 16 грудня, у м. Одеса ФК «Нова поліція» продовжить боротьбу за вихід у фінал турніру.